Jump to content

Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: zgames.support

@  -PsYchO- : (Yesterday, 15:45)
@  -PsYchO- : (20 June 2017 - 22:26) @-TheOne- Я тебе говорю факты просто! а ты думаешь что кого либо защищаю!
@  Marix : (20 June 2017 - 21:52) http://forum.egames....e=3#entry849842
@  Marix : (20 June 2017 - 21:52)

Spoiler

@  -TheOne- : (20 June 2017 - 18:58) @-PsYchO- Ладно Петруха проехали. Вы все равно за своих будите. :)
@  -TheOne- : (20 June 2017 - 18:52) @San4es Так как он меня слил сегодня это не реально.
@  -TheOne- : (20 June 2017 - 18:51) @-PsYchO- Петя вывод делай сам.
Денчик уже вчера показал. :D
Как он это после смерти еще ударил твист и звездочкой а?
@  San4es : (20 June 2017 - 17:53) Пока сам так не оденешься, не поймешь почему так падаешь. Проверено на практике.
@  -PsYchO- : (20 June 2017 - 16:57) @-TheOne- Relax! Всему етсть своё обьяснени! крит! инер! ++ мс! фул ёпть баф! а ты с чем? с мс! вывод дальше можешь сделать сам!
@  -TheOne- : (20 June 2017 - 13:55) @-PsYchO- Петя ну ты сам видел как ты меня бил за СМа того даже с ДМГ,
Ну а как на босе он меня убил за 1-2 секунды?
@  -TheOne- : (20 June 2017 - 13:53) @-PsYchO-
Кто что-то юзает должен быть наказан так ведь.
И я не говорю н мойх или твоих это всех касается.
@  -PsYchO- : (20 June 2017 - 13:53) @-TheOne- Пускай проверяют разговоров нет! но если окажеться что наши чисты? дальше на что жаловаться будем?)
@  -TheOne- : (20 June 2017 - 13:51) @-TheOne- Я не говорю именно о них.
Пусть всех проверяют.
Но так не может продолжатсяЮ
Смысыл тут играть месяцами что-бы одеться и пришел какой-то СМ или БК или ДЛ и сливал за 1-3 секунды.
@  -TheOne- : (20 June 2017 - 13:49) @-PsYchO- Петруха.
@  -PsYchO- : (20 June 2017 - 13:41) @-TheOne- Прежде чем говорить Петруха о других! Надо во двор заглянуть и обьяснить мне действия вашего OldBoya! какой от мега демагер становиться на ТДМе! что моего Дла сносит с 1 твиста! это 13 бк,без випа! Тем временем когда 15 бк с випом,топчик суицид с фулл файр не так стелит по мне! и много таково происходило с Кометозницей! Если интресно могу и обьяснить!
@  -TheOne- : (20 June 2017 - 13:08) @minus Только тестили и он даже с дмг бил меня секунд 10 ^^.
Не так как на боссе за 1-2 плюх ^^.
@  minus : (20 June 2017 - 12:57) @-TheOne- опять минус(
@  -TheOne- : (20 June 2017 - 12:38)

Так же Minusik я понимаю что он в АНЦ :D
​Но не валить Фулл СМ все +15 +Алл  + мс с одной плюхи.

@  -TheOne- : (20 June 2017 - 12:36) Артур и Гриша когда вы уже возьметесь за этих читеров.
И не пишите мне что это все Шмот я не слепой.
@  -TheOne- : (20 June 2017 - 12:34) @Marix Ты лучше покажи как Suicide валит Фулл ДЛ под МС ++ Инет с пол твиста. ^^
Или как Денчик умерев все еще успел по мне ударить еще раз твист и звездочкой. ^^

Choose a topic from the list, or search for a topic

Help Topics

1. How to Register

How to register and the added benefits of being a registered member.

2. Shoutbox

Contains informations on how to use the features included in the shoutbox, like the quick commands.

3. Logging In and Out

How to log in and out from the board, how to remain anonymous and not be shown on the active users list and what to do if you forget your password.

4. Your Settings

Editing contact information, personal information, signatures, board settings, languages and style choices.

5. Topics and Forums

A guide to forums, topics, posts and polls.

6. Posting

A guide to the features available when posting or sending messages. Including the post editor, polls and attachments.

7. Personal Messenger

How to send personal messages, track them, edit your messenger folders and archive stored messages.

8. Members

A guide to the member list and member profiles, including profile comments, adding friends and contacting members.

9. Searching Topics and Posts

How to use the search feature.

10. Searching

How to use the search feature.

11. Viewing active topics and new posts

How to view all the topics which have a new reply today and the new posts made since your last visit.

12. Email Notification of new messages

How to get emailed when a new reply is added to a topic.

13. Contacting the staff

Where to find a list of the board moderators and administrators.

14. Your Control Panel (My Controls)

Editing contact information, personal information, avatars, signatures, board settings, languages and style choices.

15. Your Personal Messenger

How to send personal messages, track them, edit your messenger folders and archive stored messages.

16. My Assistant

A comprehensive guide to use this handy little feature.

17. Calendar

More information on the boards calendar feature.

18. Member List

Explaining the different ways to sort and search through the list of members.

19. Registration benefits

How to register and the added benefits of being a registered member.

20. Cookies and cookie usage

The benefits of using cookies and how to remove cookies set by this board.

21. Recovering lost or forgotten passwords

How to reset your password if you've forgotten it.

22. Viewing members profile information

How to view members contact information.

23. Topic Options

A guide to the options avaliable when viewing a topic.

24. Contacting the moderating team & reporting posts

Where to find a list of the board moderators and administrators.